slide 1slide 2


افتخاری دیگر

بزرگترین پروژه ترمووود ایران

باغ بهشت-سعادت آباد

 

slide 3

ekosampo اولین تولید کننده ترمووود در فنلاند

slide 4

خانه های پیش ساخته تمام چوب محصول شرکت HUTTMANN آلمان

slide 5

کفپوش های تمام چوب  آیریس

Demo Image

Demo Image

Demo Image

در حال حاضر پارکتهای تمام چوب  در مدل های مختلفی ارائه می شود.

پارکتهای متراکم ،(solid)
این نوع پارکت قدیمی ترین نوع پارکت می باشد که معمولا در ضخامت های 8 تا 20 میلیمتری و با عرض ها و طول های مختلفی عرضه میگردد.این نوع پارکت با چسب های مخصوص نصب می گردد و پس از آن عملیات ساب و لاک روی آن انجام می گیرد.

با پیشرفت تکنولوژی این امکان  برای سازندگان پارکت فراهم شده که پارکت های چند لایه تولید کنند.پارکت های چند لایه با استقامتی بیشتر و تنوع انواع چوب در لایه رویی علاوه بر کیفیت  بهتر باعث اقتصادی شدن این محصول برای مصرف کنندگان  می باشد .

پارکتهای دو لایه
این پارکتها از دو لایه چوب تشکیل شده که معمولاٌ لایه زیرین از چوب سوزنی برگ می باشد و لایه بالایی چوب انتخابی  میباشد .معمولاٌ این نوع ازپارکتها ضخامت 10 تا 12 میلی متر دارند و با پوشش کامل لاک و پولیش نهایی که در کارخانه روی آن انجام می شود آماده نصب میباشند و با چسب مخصوص پارکت نصب میگردند.

پارکتهای سه لایه
این پارکتها از سه لایه چوب تشکیل شده است که دو لایه زیرین از چوب سوزنی برگ تشکیل شده و لایه رویی چوب انتخابی میباشد ضخامت این نوع پارکتها معمولاٌبین 14 تا 16 میلی متر میباشد،عرضها بین 15 تا 21 سانتی متر  و طولها بین 80/1 تا 40/2 متر میباشد، که با پوشش کامل لاک (یا روغن) و پوشش نهایی در کارخانه تولید میگردد.
این مدل از پارکتها که تنوع مختلفی دارد در حال حاضر از رایج ترین مدلهای استفاده شده میباشد . به این صورت که در لایه اصلی(رویی)با چوب  انتخابی، از 2 یا 3 قطعه چوب هم عرض و با طولهای متفاوت استفاده میشود ،که تنوع بی نظیری را ایجاد میکند .همچنین در گونه دیگری از این مدل جهت لایه اصلی رویی چوب انتخابی از یک قطعه چوب استفاده میشود.

پارکتهای تمام چوب به دلیل تنوع در طرحها و رنگهای مختلف طبیعی ،زیبایی، تنوع در ضخامت، مقاوم بودن و قابلیت ساب و لاک زدن به دفعات، سالهاست که به عنوان یکی از محبوب ترین کفپوشها مورد استفاده قرار میگیرند .

 

Q

گونه های ترمو

 

ادامه مطلب

l

محافظت از ترمو

 

ادامه مطلب

W

سئوالات متداول

 

ادامه مطلب

(

انواع پارکت ها

 

ادامه مطلب

 • حضور آیریس در نمایشگاه

  نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادها در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در ایران می باشدکه هر ساله در شهر تهران بر گزار میشود.
  شرکت آیریس تابان آسیا در این نمایشگاه ،طیف وسیعی از محصولات متنوع خود را به نمایش گذاشته بود.این محصولات که شامل نماهای تمام چوب ساختمان(thermowood)،پارکت های تمام چوب،کفپوش های تمام چوب فضای باز،در های تمام چوب و خانه های پیش ساخته چوبی از برترین و لوکس ترین برند های روز اروپایی بود.

 • فرانک لوید رایت

  معمار آمریکایی درباره چوب می گوید:
  چوب صمیمانه ترین و انسانی ترین مصالح است،انسان عاشق پیوند با آن است،دوست دارد آن را لمس کند و از دیدن آن لذت می برد.

 • نمای ساختمان

  نمای ساختمان همچون جامه ای بر تن ساختمان می باشد .نما حاکی از موقعیت فرهنگی سازندگان ساختمان است و نشانگر میزان نظم در ساختمان، امکانات و ذوق تزیین و خانه آرایی طراح و مالک و زیبا تر جلوه دادن چهره شهر می باشد.
  با توجه به زندگی شهر نشینی وبه تبع آن ماشینی شدن جامعه ،ازدیاد جمعیت،آلودگی هوا ، آلودگی صوتی ،......با وارد کردن چوب که عنصری از طبیعت می باشد می توان حس زیبایی شناسی و آرامش را به شهر باز گرداند.

درباره ما

شرکت مهندسی – بازرگانی  آیریس تابان آسیا، عرضه کننده مصالح چوبی ساختمان از تولید کنندگان معتبر اروپایی می باشد. لازم به ذکر است که مدیران آیریس تابان آسیا در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود علاوه بر تامین مصالح چوبی در زمینه طراحی، خدمات مهندسی و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود خواهد ماند.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246