ترمووود تنها یک برند تجاری است!!!!

آیا می دانید ترمووود تنها یک برند تجاری است نه یک فرآیند فن آوری چوب؟!؟!؟!؟

با توجه به استقبال گسترده در استفاده از چوب در نمای ساختمان ها در ایران در این بین سودجویانی هستند که چوب های متفرقه و بی کیفیت خود را با نام ترمووود به مشتریان خود عرضه می کنند و این امر موجب بی اعتمادی کارفرمایان،پیمان کاران و مهندسان نسبت به این کالای لوکس ،زیبا و سازگار با محیط زیست ومعماری ایرانی شده است.

متاسفانه در کشور ما اگاهی سازی در مورد یک محصول جدید به صورت واضح و کامل انجام نمی شود،شاید شما هم کلمه ترمووود را بارها شنیده اید ولی آیا می دانید که ترمووود تنها یک برند تجاری است نه یک فرآیند فن آوری چوب؟!؟!

نام عملیاتی که روی چوب انجام می شود تا آن را برای فضای بیرونی آماده کند Heat treat یا حرارت دادن چوب در کوره های مخصوص نام دارد که با پیشرفت علم و تکنولوژی تبدیل به یک صنعت شده است که عمدتا در فنلاند تمرکز یافته است.

و اما در مورد ترمووود!!! در واقع ترمووود یک برند تجاری است که تنها اعضای سندیکای جهانی ترمووود (Thermowood association حق استفاده از این کلمه یا اصطلاح را برای محصولات خود که تحت نظارت این سندیکا تولید می شود،را دارند.

با مراجعه به سایت جهانی این سندیکا به آدرس www.thermowood.fi می توانید در قسمت اعضای این سندیکا اسامی تمامی شرکت های تولید کننده ترمووود واقعی و تحت نظارت این سندیکا را مشاهده نمایید.

قابل ذکر است که شرکت آیریس تنها نماینده انحصاری و رسمی ekosampo فنلاند می باشد که اولین تولید کننده ترمووود در فنلاند و عضو سندیکای جهانی ترمووود نیزمی باشد.

روابط عمومی شرکت آیریس

برند ترمووود

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246