در دهه 90 میلادی بر اساس دانش تجربی مهندسین فنلاندی و دیگر کشورهای اروپایی صنعت چوب ترمو شکل عملی و اجرایی به خود گرفت و شرکت های متعدد چوب ترمو که اکثراً فنلاندی می باشند صادرات این چوب به کشورهای مختلف آغاز کردند.
شرکت فنلاندی sahakutio که تحت عنوان Ekosampo چوب ترموخود را ارائه می دهد یکی از بزرگترین واولین  تولید کنندگان چوب ترمو در شرق فنلاند است  که فعالیت خود را از سال 1997 آغازنموده است.
این شرکت چوب های خام مورد استفاده خود را از جنگل های حفاطت شده مناطق شرقی  فنلاند تامین می نماید و جزء معدود اعضای سندیکای  بین المللی تولید کنندگان ترمو وود فنلاند(Thermowood association) می باشد.
همانند سایر صنایع ، چوب ترمو نیز برای خود دارای تشکیلات و سندیکای جهانی دارد . انجمن بین المللی تولید کنندگان ترموود که مقر آن در  کشور فنلاند است بر تولیدات چوب ترموی اعضای این سندیکا نظارت دارد .این نظارت شامل موارد متعددی می باشد که مهم ترین آن مشخصات فنی می باشد.از وظایف این سندیکا بازدید از کارخانجات تولید کننده چوب ترمو توسط ناظرین این سندیکا و بررسی و آزمایش مرتب محصولات تولید شده درآزمایشگاه های مخصوص است .اصولاً عبارت thermo wood  یک عنوان تجاری (trademark)  است که بر طبق آنچه که سندیکا تولید کنندگان صراحتاً اشاره میکند تنها قابل استفاده توسط اعضای این سندیکا است
شرکت آیریس تابان آسیا  مفتخر است که نمایندگی شرکت EKOSAMPO را که  اولین عضو  این سندیکا است را کسب کرده است تا بتواند به مشتریان وفادارش  ثابت کند که هدف این شرکت ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب است.

برای دیدن سایت اصلی این تامین کننده ما می توانید روی آدرس زیر کلیک نمایید:

www.sahakuutio.fi

 

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246