slide 1slide 2


افتخاری دیگر

بزرگترین پروژه ترمووود ایران

باغ بهشت-سعادت آباد

 

slide 3

ekosampo اولین تولید کننده ترمووود در فنلاند

slide 4

خانه های پیش ساخته تمام چوب محصول شرکت HUTTMANN آلمان

slide 5

کفپوش های تمام چوب  آیریس

Demo Image

Demo Image

Demo Image

برای جلوگیری از تغییر رنگ چوب های ترمو(طوسی شدن آن)و پوسیدگی به وسیله اشعه uv خورشید از رنگ های مخصوص چوب  برای فضا های باز استفاده می شود.این رنگ ها چوب را در برابر اشعه uv خورشید محافظت مکند  وعمر چوب را نیز طولانی تر می کند و به علت تنوع رنگی بالایی  که دارد  هر نوع سلیقه ای را تامین می نماید.


 Woca
شرکت WoodCare دانمارک پیشینه  چهل ساله  دارد  و از ابتدا فعالیت این شرکت در تولید مواد محافظت کننده از چوب برای فضا های خارجی و داخلی  بوده است.

محصولات این شرکت به نام اختصاری WOCA شناخته می شوند.  

شرکت WoodCare دانمارک با پیشرفت تکنولوژی وتوسعه تولید ، طیف کاملی از محصولات  جهت مراقبت از چوب و همچنین ترمیم  و نگهداری از سطوح چوب در برنامه خود قرار داده است ودر بازارهای کوچک و بزرگ صنعت چوب خود را مطرح کرده است.
محصولات WoodCare دانمارک سازگار با محیط زیست است و از نظر بیولوژیکی توسط موسسه بیولوژیک محصولات ساختمان (IBR آلمان مورد ازمایش قرار گرفته و تایید شده است.

Q

گونه های ترمو

 

ادامه مطلب

l

محافظت از ترمو

 

ادامه مطلب

W

سئوالات متداول

 

ادامه مطلب

(

انواع پارکت ها

 

ادامه مطلب

 • حضور آیریس در نمایشگاه

  نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادها در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در ایران می باشدکه هر ساله در شهر تهران بر گزار میشود.
  شرکت آیریس تابان آسیا در این نمایشگاه ،طیف وسیعی از محصولات متنوع خود را به نمایش گذاشته بود.این محصولات که شامل نماهای تمام چوب ساختمان(thermowood)،پارکت های تمام چوب،کفپوش های تمام چوب فضای باز،در های تمام چوب و خانه های پیش ساخته چوبی از برترین و لوکس ترین برند های روز اروپایی بود.

 • فرانک لوید رایت

  معمار آمریکایی درباره چوب می گوید:
  چوب صمیمانه ترین و انسانی ترین مصالح است،انسان عاشق پیوند با آن است،دوست دارد آن را لمس کند و از دیدن آن لذت می برد.

 • نمای ساختمان

  نمای ساختمان همچون جامه ای بر تن ساختمان می باشد .نما حاکی از موقعیت فرهنگی سازندگان ساختمان است و نشانگر میزان نظم در ساختمان، امکانات و ذوق تزیین و خانه آرایی طراح و مالک و زیبا تر جلوه دادن چهره شهر می باشد.
  با توجه به زندگی شهر نشینی وبه تبع آن ماشینی شدن جامعه ،ازدیاد جمعیت،آلودگی هوا ، آلودگی صوتی ،......با وارد کردن چوب که عنصری از طبیعت می باشد می توان حس زیبایی شناسی و آرامش را به شهر باز گرداند.

درباره ما

شرکت مهندسی – بازرگانی  آیریس تابان آسیا، عرضه کننده مصالح چوبی ساختمان از تولید کنندگان معتبر اروپایی می باشد. لازم به ذکر است که مدیران آیریس تابان آسیا در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود علاوه بر تامین مصالح چوبی در زمینه طراحی، خدمات مهندسی و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود خواهد ماند.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246