مزیت های پارکت های جدید سه لایه به پارکت های قدیمی چیست؟؟؟
کارایی
در واقع نصب و اجرای پارکت های جدید 3 لایه بسیار سریعتر و ساده تر از پارکت های موزاییکی سنّتی می باشد.ساختار و نصب پارکت های جدید 3 لایه به گونه ای است که اگر نیاز به تعمیر یا بازسازی داشته باشد به سادگی بدون اینکه آسیبی به کف و فضای اطراف آن وارد کند انجام میشود علاوه بر این خصوصیت پارکت های جدید 3لایه را نیز می توان مانند پارکت های موزاییکی قدیمی بار و بارها مورد تعمیر و بازسازی قرار داد.

مقاومت

ساختار پارکت های جدید 3لایه به گونه ای است  که علاوه بر اینکه از لحاظ شکل ظاهری بسیارشکیل تر است و همچنین طریقه نصب آن به صورت کلیک و بدون چسب است ، مقاومت آن نیز چه از نظر رطوبتی و چه از لحاظ حرارتی  بسیار بالاتر از پارکت های موزاییکی سنّتی است.

زیبایی شناسی
پارکت های جدید 3 لایه به دلیل اینکه طیف گسترده ای از چوب های مختلف  با درجه مقاومتی متفاوت را پوشش می دهد این امکان را به افراد می دهد که بهترین کفپوش را برای فضای مورد نظر خود انتخاب نماید در صورتیکه در پارکت های قدیمی محدود به 2 یا 3 رنگ بود.

محیط زیست
چون پارکت های جدید 3لایه با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا تولید میشود نسبت به پارکت های موزاییکی قدیمی کمترین ضایعات را دارد و از این رو کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. علاوه بر این کفپپوش های چوبی چه قدیمی و چه جدید  چون از خود طبیعت است و قابل بازگشت به چرخه محیط زیست است  از این نسبت به سایر کفپوشها هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

صرفه جویی در وقت و هزینه
چون سرعت  نصب پارکت های 3لایه جدید  بسیار بالاتر از پارکت های موزاییکی قدیمی است بنابراین استفاده از این پارکت های جدید 3 لایه در پروژه های بزرگ علاوه بر اینکه در وقت صرفه جویی می شود در نتیجه هزینه کمتری را در بر دارد.بنابراین کارفرمایان و پیمانکاران هرچه زودتر به نتیجه دلخواه خود می رسند با اینکه هزینه کمتری را پرداخت نموده اند.

 

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246