slide 1slide 2


افتخاری دیگر

بزرگترین پروژه ترمووود ایران

باغ بهشت-سعادت آباد

 

slide 3

ekosampo اولین تولید کننده ترمووود در فنلاند

slide 4

خانه های پیش ساخته تمام چوب محصول شرکت HUTTMANN آلمان

slide 5

کفپوش های تمام چوب  آیریس

Demo Image

Demo Image

Demo Image

1.    عکس العمل چوب ترمو در مقابل عوامل محیطی نظیر باد ، باران و رطوبت چگونه است ؟
ج : چوب های ترمو به خاطر عملیاتی که روی آنها صورت گرفته است و در واقع کلیه باکتری های مضر داخل چوب و همچنین موادی که باعث تغییر فرم چوب از قبیل رطوبت ، صمغ ، و ... در این فرآیند بافت چوب را ترک کرده است در مقابل عوامل جوی مانند باد ، باران و رطوبت و گزند حشرات مقاوم می باشد.

2.    آیا چوبهای ترمو در مقابل UV آفتاب نیز مقاوم هستند ؟
ج : چوبهای ترمو در برابر uv آفتاب پس از چندسال تغییر رنگ می دهد.برای جلوگیری از تغییر رنگ چوبهای ترمو ( طوسی شدن آن ) و پوسیدگی به وسیله ی اشعه uv خورشید از رنگ های مخصوص چوب برای فضاهای باز استفاده می شود. این رنگ ها چوب را در برابر اشعه uv خورشید محافظت می کند و عمر چوب را نیز طولانی تر میکند و به علت تنوع رنگی بالایی که دارد هرنوع سلیقه ای را تامین می نماید.

3.    چوب های  ترمو شرکت آیریس از تولید کدام کشور و کدام شرکت می باشد ؟
ج : شرکت آیریس نمایندگی انحصاری شرکت Ekosampo فنلاند که از اولین و بزرگترین تولید کنندگان چوب ترمو در فنلاند می باشد را دارا است .

4.    عمرمفید چوب های ترمو چندسال است ؟
ج : عمرمفید چوب های ترمو به اندازه ی عمر مفید ساختمان می باشد .

5.    ضخامت پروفیل چوبهای ترمو مورد استفاده نما چند میلی متر باید باشد ؟
ج : استاندارد تائید شده از سمت شرکت تولید کننده ضخامت 20mm می باشد و شرکت تولیدکننده فنلاندی ضخامت های کمتر از 20 میلی متر را برای نماهای بیرون توصیه می کند.

6.    چرا چوب ترمو نباید روی آهن نصب شود ؟
ج : به دلیل اختلاف ضریب انبساط و انقباض آهن و حرکت ناشی از آن شرکت آیریس از نصب چوب مستقیماً برروی آهن جداً خودداری می کند..


7.    سندیکای جهانی ترمووود چه وظایفی دارد ؟
ج : انجمن بین المللی تولیدکنندگان ترموود ( Thermo wood Association ) که مقر آن در کشور فنلاند است ، در سال 2000 به منظور ترویج و گسترش این محصول در فنلاند تاسیس شد تا بر تولیدات چوبهای ترموی اعضای این سندیکا نظارت داشته باشد. این نظارت شامل موارد متعددی می باشد که مهمترین آن مشخصات فنی می باشد . از وظایف این سندیکا بازدید از کارخانجات تولیدکننده چوب ترمو توسط ناظرین این سندیکا و بررسی و آزمایش مرتب محصولات تولید شده در آزمایشگاه های مخصوص است .

8.    چوبهای زیرسری مورد استفاده شرکت آیریس از چه نوع است ؟
ج : چوب های زیرسری به علت مقاومت در قبال حشرات و نیز تاثیرات جوی می بایست از نوع فرآوری شده ، اشباع استفاده شود و بدین ترتیب از هرگونه آسیب  به نمای چوب اصلی ( ترموود ) جلوگیری شود .

9.    سطح مناسب برای چوب های زیرسازی چه شرایطی باید داشته باشد ؟
ج : سطح مناسب برای نصب چوب های زیرسازی باید حتماً تراز و شاقول باشد که سطح یا به صورت سیمانی و در غیر این صورت از زیرسازی استفاده می شود که جزئیات آن در مراحل نصب ذکر شده است .

 

Q

گونه های ترمو

 

ادامه مطلب

l

محافظت از ترمو

 

ادامه مطلب

W

سئوالات متداول

 

ادامه مطلب

(

انواع پارکت ها

 

ادامه مطلب

 • حضور آیریس در نمایشگاه

  نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادها در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در ایران می باشدکه هر ساله در شهر تهران بر گزار میشود.
  شرکت آیریس تابان آسیا در این نمایشگاه ،طیف وسیعی از محصولات متنوع خود را به نمایش گذاشته بود.این محصولات که شامل نماهای تمام چوب ساختمان(thermowood)،پارکت های تمام چوب،کفپوش های تمام چوب فضای باز،در های تمام چوب و خانه های پیش ساخته چوبی از برترین و لوکس ترین برند های روز اروپایی بود.

 • فرانک لوید رایت

  معمار آمریکایی درباره چوب می گوید:
  چوب صمیمانه ترین و انسانی ترین مصالح است،انسان عاشق پیوند با آن است،دوست دارد آن را لمس کند و از دیدن آن لذت می برد.

 • نمای ساختمان

  نمای ساختمان همچون جامه ای بر تن ساختمان می باشد .نما حاکی از موقعیت فرهنگی سازندگان ساختمان است و نشانگر میزان نظم در ساختمان، امکانات و ذوق تزیین و خانه آرایی طراح و مالک و زیبا تر جلوه دادن چهره شهر می باشد.
  با توجه به زندگی شهر نشینی وبه تبع آن ماشینی شدن جامعه ،ازدیاد جمعیت،آلودگی هوا ، آلودگی صوتی ،......با وارد کردن چوب که عنصری از طبیعت می باشد می توان حس زیبایی شناسی و آرامش را به شهر باز گرداند.

درباره ما

شرکت مهندسی – بازرگانی  آیریس تابان آسیا، عرضه کننده مصالح چوبی ساختمان از تولید کنندگان معتبر اروپایی می باشد. لازم به ذکر است که مدیران آیریس تابان آسیا در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود علاوه بر تامین مصالح چوبی در زمینه طراحی، خدمات مهندسی و اجرا و همچنین خدمات پس از فروش در کنار مشتریان خود خواهد ماند.

ادامه مطلب

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246