بزرگترین پروژه ترمووود ایران

   با توجه به اینکه از ورود ترمووود به ایران کمتر از یک دهه می گذرد اما بدلیل تطابق با معماری ایرانی ، سازگاری با محیط زیست و مدرن بودن و زیبایی آن را به یکی از پرطرفدارترین مصالح ساختمانی در نما تبدیل کرده است.

ولی در این بین شرکت هایی هستند که چوب های متفرقه و بی کیفیت خود را با نام ترمووود به مشتریان خود عرضه می کنند و این امر باعث شد تا مسئولین پروژه وسیع و بزرگ باغ بهشت که شامل 14 بلوک با 12 طبقه مسکونی و زیربنای 276648 مترمربع را بر آن سازد تا پس از بررسی و تحقیق های فراوان در رابطه با این متریال و شرکت های اصلی و بزرگ واردکننده آن ، قرارداد 20000 مترمربعی نمای ترمووود خود را با شرکت آیریس تابان آسیا که نماینده رسمی و انحصاریekosampo ،که اولین تولید کننده وعضو سندیکای جهانی ترمووود در فنلاند  می باشد، منعقد نماید.

بزرگترین پروژه ترمووود ایران

این پروژه که یکی از بزرگترین پروژه های مسکونی درحال ساخت در غرب تهران می باشد متعلق به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) می باشد که با سرمایه گذاری بانک حکمت ایرانیان و مدیریت واجرای  شرکت توسعه و عمران حکمت ایرانیان درحال ساخت می باشد .

مدیران و مسئولین ساخت این پروژه عظیم با دقت و وسواس هر چه تمام تر و بررسی همه نکات مربوط به این محصول و بازدید از کارخانه ekosampo در فنلاند این افتخار را نصیب شرکت آیریس نمودند تا اعلام نماید تامین کننده بزرگترین پروژه ترمووود در ایران و چه بسا خاورمیانه می باشد.

باعث خشنودی اینشرکت می باشد که توانسته است با صداقت ،کیفیت بالاو اصالت محصولاتش مورد اعتماد انبوه سازان ،کارفرمایان وپیمانکاران بزرگ قرار بگیرد و تمام تلاش خود را میکند تا این رضایت روز به روز افزایش یابد چرا که معتقد است مشتریانش بزرگترین سرمایه اش می باشند.

 

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246