کفپوش لمینیت چیست؟؟  

شاید درنظر اول لمینیت ها الوارهای طبیعی چوب بنظر آیند ولی درحقیقت اینگونه نمی باشد، درواقع لمینیت از چندلایه چوب متراکم و به هم فشرده HDF ساخته شده است و سطح خارجی آن روکشی است که تصویر نقش و نگارهای چوب طبیعی بر روی آن چاپ شده است. لمینیت ها کفپوش های مدرن می باشندکه از عمر ورود آنها به مصالح ساختمانی و دکوراسیون داخلی کمتر از 50 سال می گذرد اما بدلیل ویژگی ها و مزیت های زیادی که دارا می باشند آنها را به یکی از پرکاربردترین کفپوش ها در سراسر دنیا تبدیل کرده است.

کفپوش لمینیت آلمانی

   آشنایی با لایه های کفپوش لمینیت:

لایه های لمینیت

1- لایه ابتدایی A : این لایه که از ترکیبات اشباع شده آلومینیوم همراه با رزین خاصی است باعث مقاومت، شفافیت، زیبایی و ضدسایش شدن این محصول می شود.

2- لایه دکوراتیو B: در این لایه تصاویر (چوب یا سنگ طبیعی) با وضوح بسیار بالا بر روی کاغذهای ملامینه چاپ می شود و این کاغذ در هنگام تولید درمیان لایه ابتدایی و لایه اصلی (الیاف چوب فشرده) قرار می گیرد.

3- لایه اصلی C : لایه اصلی لمینیت ها از جنس (HDF- High Density Fiberboard) و به اصطلاح عامیانه الیاف چوب فشرده است که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است.

4- لایه ملامین D : این لایه یک نوع رزین ملامین می باشد که باعث افزایش استقامت ساختاری آن و مقاومت آن در برابر رطوبت می شود.

5- لایه تحتانی E : این لایه که ممکن است با خود لمینیت تولید شود و یا بصورت جدا درهنگام نصب کفپوش لمینیت درزیر آن قرار بگیرد از نفوذ رطوبت به بخش های فوقانی جلوگیری می کند و همچنین باعث کاهش صدا هنگام راه رفتن برروی آن می شود.

شرکت آیریس تابان نماینده رسمی کفپوش لمینیت Moderna از کارخانه مطرح آلمانی (bhk)می باشد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

با تشکر

روابط عمومی آیریس تابان

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246