اطمینان از اصالت ترمووود

اصالت هرکالایی موضوع بسیار مهمی است که تقریباً همه اشخاص در زندگی روزمره و کاری با آن روبه رو می شوند و مورد علاقه هیچ فردی نمی باشد که یک جنس تقلبی و بی اصالت را به اسم یک برند مطرح در آن زمینه و ویژگی هایش خریداری کند و متاسفانه این مسئله در زمینه ترمووود نیز در ایران صادق میباشد و بسیاری از افراد سود جو چوب های معمولی خود را تحت عنوان برندهای مطرح ترمووود که تا به حال هیچ گونه فروش و نمایندگی در ایران ندارند  ویا برند هایی که در واقعیت وجود خارجی ندارند عرضه می کنند و این امر موجب بی اعتمادی کارفرمایان, پیمانکاران و معماران در این زمینه شده است .

ترمووود

با توجه به اینکه هیچ گونه نظارت و بازرسی در این زمینه وجود ندارد شما میتوانید از راه هایی که در ادامه به آن اشاره می شود به اصالت ترمووود پی ببرید .

1- با توجه به اینکه ترمووود یک برند تجاری میباشد و تنها تولید کنندگانی  که عضو این سندیکای جهانی می باشند حق استفاده از این کلمه را برای محصولات خود دارند شرط لازم  و اساسی این است که برند مورد نظر عضو سندیکای جهانی ترمووود باشد.

که با مراجعه به این سایت جهانی به آدرس زیر میتوانیدبه صحت این موضوع پی ببرید.

http://www.thermowood.fi/memberlist

2-پس از آنکه از  عضویت  شرکت تامین کننده در سندیکای جهانی ترمووود اطمینان حاصل شد باید مطمئن شوید که آیا شرکت مورد نظر نماینده رسمی شرکت تامین کننده می باشد یا خیر که در زیر راه هایی برای پیگیری این موضوع پیشنهاد شده است.

1-  تمام تولیدکنندگان وشرکت های  اروپایی که دارای نمایندگی در سطح جهان ( به خصوص خاورمیانه ) هستند به محض دریافت ایمیل ،آن را به نمایندگی خود ارجاع میدهند و عدم پاسخگوئی و پیگیری نمایندگی معتبر  بدین معناست که عنوان نمایندگی صحت ندارد .

2- روش دیگر یافتن نام و لوگو و مشخصات نماینده در وبسایت رسمی تولیدکننده معتبر اروپایی میباشد .

شرکت آیریس تابان نماینده رسمی و انحصاری برند EKOSAMPO ترمووود فنلاند  و رنگ های woca دانمارک می باشد که شما میتوانید روی آدرس های زیر کلیک نمایید و صحت مورد های بالا را  مورد بررسی قرار دهید.

http://www.sahakuutio.fi/en/contact/

http://www.wocadenmark.com/find-dealer

روابط عمومی آیریس

 

تماس با ما

تهران،نیاوران،خیابان پور ابتهاج(نرسیده به کاشانک)،خیابان خداوردی،کوچه آراسته،پلاک 12

تلفن: 22296209 -22286212
فکس: 26455246